Pakiet Start

Już: 35.00 zł

Postaw na zdrowie, smak, oszczędność czasu i energii. Postaw na siebie!
Pakiet Start powstał z myślą o wszystkich osobach, które wahają się co do wyboru odpowiedniej dla siebie diety lub w ogóle nie są przekonane do formy diety pudełkowej.

Proponujemy dzień próbny z cateringiem dietetycznym w super cenie
Zapoznaj się ze specyfiką wszystkich opcji dietetycznych, które oferujemy. Następnie wybierz jedną z nich i choć na jeden dzień zapomnij o gotowaniu. Jeśli masz wątpliwości – zadzwoń do nas. Wiele osób rezygnuje na starcie z opcji diety pudełkowej np. ze względu na występującą u nich nietolerancję pokarmową, alergię, czy nawet specyficzny gust. Wszystkie posiłki przygotowujemy na bieżąco, dzięki czemu jesteśmy w stanie skomponować dania według indywidualnych preferencji.

Spróbuj, zdecyduj, ciesz się zdrowiem i smakiem
Pakiet Start obejmuje wszystkie posiłki spożywane w ciągu dnia – spróbujesz więc naszych pożywnych śniadań (pierwszego i drugiego), wartościowych obiadów, pysznych podwieczorków i lekkostrawnych kolacji – łącznie pięć posiłków w ciągu dnia.

  • Dieta Standard – czyli uniwersalna, zbilansowana dieta bogata w wartościowe substancje odżywcze, które zadbają o Twoje zdrowie, samopoczucie, sylwetkę i oczywiście – doznania smakowe.
  • Dieta Sport – przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie, pieczołowicie opracowana przez dietetyków, byś mogła/mógł cieszyć się świetną formą, dostarczać swojemu organizmowi potrzebnych substancji odżywczych i osiągać szczyty możliwości
  • Dieta dla leniwych – czyli maksymalne efekty przy minimalnych wysiłku z Twojej strony. Jesteś osobą wybierającą wieczorem raczej fotel niż siłownię? Nie ma sprawy – zrelaksuj się i delektuj smakiem zdrowych posiłków.
  • Dieta wegetariańska – pięć bezmięsnych posiłków przygotowanych z najwyższej jakości produktów. Wariant wegetariańskiej diety jest opracowany w sposób zoptymalizowany dla każdego – dostarcza wszystkich potrzebnych substancji odżywczych.
  • Dieta wegańska – czyli posiłki, w których nie znajdziesz ani mięsa (jak w diecie wegetariańskiej), ani też innych produktów pochodzenia zwierzęcego. Każdy posiłek zawiera moc dietetycznych dobrodziejstw pochodzących wyłącznie z roślin.
  • Dieta bez glutenu – wymagająca czujności przy doborze składników. Posiłki tej diety są tak samo smaczne i zróżnicowane, jak w przypadku innych wariantów. Bez glutenu – bez problemu.
  • Dieta bez laktozy – osoby borykające się z nietolerancją pokarmową laktozy wiedzą, jak bardzo trzeba uważać na to, co się je, by nie zagrozić swemu zdrowiu bezpośrednio lub przez narastające niedobory. Decydując się na ten wariant diety, masz pewność, że mimo ograniczeń dostarczasz organizmowi wszystkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania substancji odżywczych.
  • Dieta bez nabiału – kolejny wariant diety, która wykluczając konkretne składniki odżywcze, tutaj nabiał, jest opracowana i przyrządzana w taki sposób, by dostarczać do organizmu wszystkie potrzebne mu substancje, w tym wapń.

W zależności od Twoich założeń dietetycznych oraz powiązanego z nimi zapotrzebowania energetycznego (które notabene sprawdzisz dzięki naszemu kalkulatorowi dietetycznemu – dobierz dietę idealną dla siebie), proponujemy Ci aż sześć opcji każdego wariantu diety – 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal.

Wahasz się co do wyboru wariantu diety? Zadzwoń do nas – doradzimy.
Pozwól nam zadbać o Ciebie.