Chcesz dbać o zdrowie, odżywiając się regularnie, ale nie starcza Ci czasu na komponowanie składników odżywczych i gotowanie posiłków? Świetnie trafiłeś! Goodboxfit oferuje różne pakiety diety pudełkowej, dostarczanej na terenie Wręczycy oraz wielu innych miejscowości.

Decydując się na dietę pudełkową możesz być pewien, że spożywasz tylko zdrowe jedzenie, które dobieramy uwzględniając odpowiednie wchłanianie się substancji, Twoje preferencje żywieniowe, alergie pokarmowe oraz dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.

Komponując naszą ofertę uwzględniliśmy każdego! Oferujemy na przykład diety dla leniwców, którzy nie mają ochoty ani na sport, ani na spędzanie czasu w kuchni, dietę dla osób nietolerujących glutenu, laktozy oraz nabiału. W skład naszego menu diety pudełkowej wchodzi także dieta dla sportowców, która uwzględnia ich prężny tryb życia i ich większe niż u przeciętnego człowieka zapotrzebowanie kaloryczne. Jesteśmy także przyjaźni naturze i mamy na uwadze wegan oraz wegetarianów, którym dedykujemy specjalną dietę, mającą na względzie zastąpienie potrzebnych składników odżywczych elementami żywności, które przypadną im do gustu.

Dieta na każdą kieszeń

Nasze diety pudełkowe są na każdą kieszeń! Dzienna wartość 5 posiłków wynosi ok. 65 zł, ale uwaga – na samym początku oferujemy Ci dietę na start, za którą zapłacisz jedynie 35 zł i sprawdzisz nas w praktyce, kosztując naszych potraw. Możesz mieszać diety i próbować każdej, wybierając docelowo najlepszą dla siebie – każdy z nas jest smakoszem, który preferuje odmienne posiłki, dlatego modyfikuj do woli!

Co musisz zrobić, aby być wolnym od codziennych obowiązków gotowania pięciu posiłków dziennie i cieszyć się dobrym smakiem? Wybierz odpowiednią dietę pudełkową dla siebie, którą dostarczymy prosto pod Twoje drzwi we Wręczycy oraz wielu innych miejscowościach, zamów, zapłać i czekaj na najlepszy prezent na co dzień – zdrowe i pyszne jedzenie!