Dieta pudełkowa na dobre wpisała się w życie celebrytów, którzy nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków, a z drugiej strony – pragną zachować zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. Oprócz osób sławnych, istnieje wiele tysięcy, a nawet milionów ludzi, którzy tak, jak oni, nie mają czasu na dobieranie składu posiłków, a następnie ich przyrządzanie. Wówczas z pomocą przychodzi wartościowa dieta pudełkowa z możliwością indywidualnego dopasowania jej składu i dostawy prosto pod Twoje drzwi w wielu miejscowościach, np. w Pajęcznie!

Czym jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa to prosty sposób na dostarczenie sobie dziennej dawki potrzebnej żywności (dawki potrzebnych witamin), którą pokochasz zarówno dzięki jej właściwością odżywczym, jak i świetnie dobranej kompozycji smaków. Nasza dieta pudełkowa z możliwością dostawy prosto do Twoich rąk wyróżnia się możliwością wyboru swojej indywidualnej kompozycji, uwzględniającej zarówno Twoje preferencje żywieniowe, jak i nietolerancje pokarmowe, których należy przestrzegać – my w tym pomagamy! Oferujemy dietę bez glutenu, laktozy oraz nabiału, dietę dla wegan i wegetarian oraz dietę pudełkową dedykowaną dla sportowców i osób, które chcą nas sprawdzić i przekonać się do nas – dietę na start. Dajemy możliwość wyboru, bo wiemy, że każdy jest inny! W diecie startowej masz szansę za niewielką kwotę – ok. 35 zł na dzień, przekonać się, czy wpisujemy się w Twój gust! Następnie możesz wybrać kolejne pudełko zdrowego i dobrego smaku, wybierając dostępny pakiet dzienny lub tygodniowy i cieszyć się wolnością od gotowania i chodzenia na zakupy, które nie zawsze są udane ze względu na niewielki asortyment w niektórych sklepach.

Co uwzględniamy w diecie pudełkowej?

Przede wszystkim wybieramy tylko jakościowe produkty, których miejsce pochodzenia jest pewne! Modyfikujemy nasze potrawy i zastępujemy produkty, których nie możesz spożywać, innymi, pełnowartościowymi składnikami, aby każdy box dodawał Ci energii na co dzień, a jednocześnie był zbilansowany. Po Twojej stronie, leży równie ważne zadanie – jedyne – powinieneś spożywać dietę pudełkową, którą Ci dostarczymy regularnie! To bardzo istotne na tle pracy całego organizmu, który przy systematycznym dostarczaniu zdrowych posiłków, pracuje prawidłowo.

Wybierz, zamów, zapłać i czekaj na swoje pierwsze pudełko!