Wiele osób decyduje się na samodzielny dobór diety, którą pragnie wdrożyć do swojego codziennego życia, żeby cieszyć się wymarzoną sylwetką, lecz nie każdy potrafi dobrać odpowiednie – zdrowe składniki, aby cieszyć się także zdrowiem! Do realizacji kompleksowego planu – zdrowia i świetnej sylwetki, pomocna jest dieta pudełkowa (realizowana na terenie Panek oraz wielu innych miejscowości), której wartościowy skład dziennych porcji witamin i kalorii, jest dobierany do każdego indywidualnie, dzięki uwzględnieniu wszelkich potrzeb, związanych także z nietolerancją pewnych składników odżywczych.

Szeroki wybór diety pudełkowej to szansa na wprowadzenie pozytywnych zmian w swoich dotychczasowych nawykach żywieniowych! Warto zaufać ekspertom, którzy komponując każdy box, mają na uwadze wszystkie – indywidualne preferencje żywieniowe – na których podstawie tworzą posiłki. Żywność, którą do nich dobierają, bazuje na składnikach odżywczych, niezbędnych na co dzień w prawidłowej pracy organizmu.

Dieta pudełkowa dla każdego

W ofercie Goodboxfit mamy dietę dla każdego! Uwzględniliśmy częste nietolerancje pokarmowe, aby każdy mógł wybrać odpowiednie dla siebie pudełko pysznego i zdrowego jedzenia! I tak w naszym menu mamy boxy dla osób nietolerujących glutenu, nabiału, laktozy, a także dla wegetarian i wegan, którzy również znajdą świetne propozycje posiłków, w których nie brak składu zastępującego białko mięsa, którego nie jedzą oraz innych kategorii żywności. Pomyśleliśmy również o sportowcach, którym jest potrzebna solidna dawka kalorii i składników odżywczych, które muszą dostarczać do organizmu we wzmożonych dawkach, ze względu na ich nadmierną utratę podczas treningów.

Regularność w stosowaniu zbilansowanej diety jest bardzo istotna! Dlatego dostarczymy Ci posiłki wpisujące się w wybraną wcześniej dietę pudełkową pod same drzwi. Jedynym Twoim zadaniem będzie pilnowanie systematycznego spożywania dostarczonych posiłków. Tylko regularność zapewnia kompleksową pracę organizmu, oczywiście przy dostarczeniu dobrych składników odżywczych, które zawiera każdy nasz box!