Kim Jesteśmy?

Nasz fit catering powstał z połączenia dwóch ogromnych pasji – sportu i jedzenia. Doskonale wiemy, jak ważna jest odpowiednia dieta i jak niezwykły ma wpływ na codziennie funkcjonowanie.
Sami jesteśmy osobami pracującymi, chcemy się realizować na co dzień i móc wydłużyć dobę – i na to właśnie pozwala dieta pudełkowa!

Ciągle udoskonalamy nasze receptury i testujemy nowe smaki po to, żeby móc zapewnić Ci najlepszy catering dietetyczny. Każdy produkt jest przez nas osobiście wyselekcjonowany, dzięki czemu posiłki spełniają wszystkie standardy, a nawet je przewyższają! W naszych dietach dania są właściwie zbilansowane i dostarczą Ci wszelkich potrzebnych składników odżywczych.

Wiemy, jak bardzo brak odpowiednich witamin i minerałów może wpłynąć na efekty pracy nad sylwetką i zdrowiem. Dlatego, jako pierwsi, oferujemy również catering suplementacyjny! Niezależnie od tego, czy jesteś osobą czynnie uprawiającą sport, czy po prostu chcesz uzupełnić niedobory w organizmie, zachęcamy do konsultacji z naszym doświadczonym dietetykiem. Po wstępnej rozmowie, zleci odpowiednie badania i dobierze idealną kaloryczność oraz suplementację, które pomogą Ci w osiągnięciu zamierzonych efektów!