Dieta Standard

Już od: 70.00 zł

Męczy Cię ciągłe przygotowywanie obiadów? Chciałbyś spożywać pyszne posiłki bogate w składniki odżywcze? A może brakuje Ci energii?

Dlatego Dieta Standard to świetny wybór dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać, lecz ze względu na brak czasu i chęci do gotowania nie realizują swoich postanowień. Każde nasze danie powstaje we współpracy z dietetykami, dlatego też możesz być pewien, że nie zabraknie w nim składników odżywczych, których potrzebuje Twój organizm. Dodatkowo w skład naszej diety wchodzą surowce przechodzące długofalowy proces selekcji, przez co są najwyższej jakości. Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy i wprowadzić zmiany do swojego życia , koniecznie wybierz Dietę Standard!

Co wchodzi w skład Diety Standard?

Dieta Standard składa się z 5 zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków, które są dostarczane bezpośrednio pod Twoje drzwi. Bazujemy wyłącznie na wyselekcjonowanych produktach, przez co zapewnimy Ci urozmaiconą dietę. Właściwie skomponowane wartości odżywcze oraz kaloryczność sprawią, że poprawi się Twoja sylwetka, ale również zdrowie i ogólne samopoczucie. Dodatkowo nasi kucharze dbają o różnorodność diety, w której znajdziesz wachlarz produktów roślinnych oraz zwierzęcych, między innymi jajka, nabiał, różnego rodzaju mięsa oraz ryby.

Proponujemy kilka wariantów kalorycznych: 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal. Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, którą dietę wybrać, skontaktuj się z naszym dietetykiem – z pewnością Ci pomoże.

Białka w standardowej diecie zapewniają mięsa takie jak drób, wołowina oraz ryby. Z kolei za węglowodany odpowiedzialny są kasze ( gryczana, kuskus, jęczmienna, bulgur), ryż (biały, brązowy, jaśminowy, dziki, basmati) oraz wyroby mączne mało przetworzone ( pełnoziarniste makarony, pełnoziarniste pieczywo). Głównymi źródłami tłuszczu są oliwy i oleje, nabiał, ziarna (słonecznik, pestki dyni, sezam, siemię lniane), orzechy (nerkowca, włoskie, laskowe, migdały, kokos) i ryby morskie.

Dieta Standard

 • Zbilansowany jadłospis
  Wysokiej jakości dieta pudełkowa to zbilansowany jadłospis. Tego typu odżywianie zapewnia organizmowi wszystkie niezbędne składniki, witaminy i minerały. Ważne są również odpowiednie proporcje między białkiem, węglowodanami i tłuszczami.
 • Odpowiednia podaż kalorii
  Wszystkie osoby, zarówno sportowcy, osoby aktywne fizyczne, jak i te chcące zgubić zbędne kilogramy. Dlatego nie ma lepszego rozwiązania niż dieta pudełkowa, którą wystarczy odpowiednio dopasować według wieku, płci, trybu życia oraz aktywności fizycznej.
 • Pięć posiłków dziennie
  Według większości ekspertów zalecane jest spożywanie 5 posiłków dietetycznych dziennie. Jednak trudno zadbać o przygotowanie ich samodzielnie, jeśli mają być zróżnicowane i zdrowe. Twój problem na pewno rozwiąże catering dietetyczny
 • Oszczędność czasu
  Korzystając z Cateringu dietetycznego oszczędzisz czas i będziesz mógł spożytkować go na inne ważne rzeczy, między innymi spędzić czas z rodziną. Dieta pudełkowa zatem jest receptą na wygodę.

Cennik

5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.

Kaloryczność1200 kcal1500 kcal1800 kcal2000 kcal2500 kcal3000 kcal
Plan tygodniowy
(5 dni)
300 zł
(70 zł/dzień)
360 zł
(72 zł/dzień)
375 zł
(75 zł/dzień)
385 zł
(77 zł/dzień)
435 zł
(87 zł/dzień)
500 zł
(100 zł/dzień)