Dieta bez glutenu

Już od: 80.00 zł

Dieta pudełkowa bez glutenu? Dla nas – Goodboxfit, nie ma problemu!

Jesteś osobą nietolerującą glutenu lub unikasz produktów zawierających gluten z własnej inicjatywy? Rozumiemy i reagujemy na to oferując dietę pudełkową bez glutenu.

W naszej ofercie znajdziesz pudełka zawierające pyszny i wartościowy skład, który omija gluten szerokim łukiem! Wiemy, że są osoby, które nie tolerują glutenu i takie, które mają zaawansowaną alergię pokarmową – celiakię i wówczas nie mogą sobie pozwolić na, chociażby styczność z żywnością, która zawiera gluten. Dlatego, pudełka bezglutenowe, starannie przygotowujemy w osobnych miejscach, w których żywność nie jest mieszana, jest bezglutenowa na 100%!

Dietę pudełkową dobierają nasi eksperci, a przyrządzają nasi smakosze – kucharze z wielkim wyczuciem smaku i jakością oferowanych produktów, które są zawsze świeże, z najwyższej półki!

Na dobry początek oferujemy dietę na start. Podczas jej konsumowania, masz szansę, aby przekonać się do nas i rozpocząć z nami długofalową przygodę przez świat najlepszych i najbardziej wartościowych potraw! Następnie, wedle swoich potrzeb – trybu życia oraz preferencji żywieniowych, możesz zdecydować się, z jakiej diety chcesz docelowo korzystać oraz w jakim przedziale czasowym, chcesz spożywać nasze pyszne posiłki. W tym zakresie oferujemy dietę dzienną lub tygodniową. Pudełka dostarczymy Ci prosto do ręki i wówczas Twoim jedynym zadaniem, jest ich regularne spożywanie. Pamiętaj – systematyczność także w spożywaniu posiłków jest bardzo istotna! Wówczas, perystaltyka jelit, która wpływa na kondycję całego organizmu, jest prawidłowa.

Dieta bezglutenowa a perystaltyka jelit

O jelita muszą dbać szczególnie osoby nietolerujące glutenu, dlatego, nasza bezglutenowa dieta pudełkowa jest starannie skomponowana, uwzględniając wymagania organizmu osób, które muszą zastąpić gluten innymi składnikami, aby w pełni cieszyć się zdrowiem. Z nami – Goodboxfit jest to możliwe! Mamy na względzie przede wszystkim zdrowie naszych klientów, o które dbamy kompleksowo, biorąc poprawkę na nietolerancję glutenu – dobieramy wartościowe składniki, które mimo braku glutenu, dostarczą do organizmu odpowiednią dawkę energetyzujących substancji odżywczych, które prawidłowo wpłyną na pracę szczególnie wyczulonych jelit u osób jedzących bezglutenowo.

Oferujemy dietę bezglutenową, dostępna już od 65 zł dziennie! Możesz także zamówić dietę na cały tydzień i wykorzystać czas lepiej niż na stanie w kuchni, w kolejkach do sklepu, gdzie asortyment bezglutenowy niestety najczęściej jest mocno ograniczony.  Za to nasz obfituje w szeroki wybór wszystkich składników żywieniowych! Odpowiednią dietę bezglutenową, wegetariańską, wegańską oraz inne, mające na względzie różne nietolerancje pokarmowe, zostaw nam! Zadbamy o Twoje zdrowie i komfort codzienności, zapewniając Ci szeroki pakiet dietetyczny, który pokochasz od pierwszego widelca!

Cennik

5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.

Kaloryczność1200 kcal1500 kcal1800 kcal2000 kcal2500 kcal3000 kcal
Plan tygodniowy
(5 dni)
400 zł
(80 zł/dzień)
410 zł
(82 zł/dzień)
425 zł
(85 zł/dzień)
435 zł
(87 zł/dzień)
475 zł
(95 zł/dzień)
550 zł
(110 zł/dzień)