Dieta wegetariańska

Już od: 75.00 zł

Najlepsze warzywa w pudełku – wegetariańska dieta pudełkowa

Każdy ma inne preferencje żywieniowe. My doskonale o tym wiemy i dlatego oferujemy różne diety pudełkowe, w tym jadłospisy wegetariańskie, w których moc najpyszniejszych warzyw, połączonych z różnymi, wartościowymi dodatkami, zaspokoi podniebienie każdego wegetarianina!

Goodboxfit proponuje dietę przeznaczoną dla osób, które omijają mięso szerokim łukiem! Nie ma w tym nic złego, w końcu wartościowe białko, znajdujące się w mięsie, bez problemu zastępujemy warzywami strączkowymi, które mają tego białka pod dostatkiem oraz wieloma innymi elementami żywnościowymi.

Wegetariańska dieta pudełkowa obfituje w składniki, bogate w makro i mikro elementy, potrzebne każdemu na co dzień. Co więcej, jej skład jest precyzyjnie skomponowany pod względem przyswajalności jego zawartości. Czy wiesz, że nie powinno się jeść na raz ogórka z pomidorem? Takie połączenie niestety wiąże się z bardzo niskim poziomem wchłaniania tych warzyw. Dlatego nasi specjaliści i ich praktycy – kucharze, dbają o odpowiednie komponowanie składu, aby jego każdy element był wartościowy, a więc dobrze przyswajalny, tylko wtedy jakakolwiek dieta ma sens!

Clou Diety Wegetariańskiej

Dieta wegetariańska opiera się także na dobieraniu kompozycji składników, które będą odpowiednią, dzienną dawką zapotrzebowania kalorycznego. W tym rodzaju diety trudniej jest zebrać sporą ilość kalorii, której potrzebujemy na co dzień, z powodu braku mięsa, natomiast jest to jak najbardziej wykonalne, szczególnie dla Goodboxfit, ze względu na doświadczenie i wiedzę ekspercką w zakresie odpowiedniego żywienia, uwzględniającego wszelkie nietolerancje lub preferencje żywieniowe, wynikające z indywidualnego wyboru jednostki.

Starannie skomponowane i dopasowane do Ciebie oraz Twoich potrzeb, pudełko warzyw, dostarczymy prosto pod Twoje drzwi! Masz do wyboru wiele pakietów diet. Jednym z nich jest wegetariańska dieta pudełkowa na cały dzień. Po zamówieniu tego pakietu, który masz szansę kupić już od ok. 60 zł, nie musisz przejmować się chodzeniem na zakupy i przygotowywaniem posiłku. My się tym zajmiemy, komponując potrawę wedle Twoich potrzeb, którą nasz kucharz przygotuje dla Ciebie z pasją i wyczuciem dobrego smaku!
Możesz także nie przejmować się cały tydzień posiłkami, zamawiając pakiet diety pudełkowej na cały tydzień i wówczas wykorzystać czas, który spędzasz w kuchni na inne czynności.

Nie wierz na słowo – przekonaj się sama/sam o wartości diety pudełkowej

Na początek, jeśli chcesz przetestować naszą dietę pudełkową, możesz wybrać pakiet start, za jedyne 35 zł i dopiero po tym bliższym doświadczeniu, zaufać nam, decydując się na wybrany rodzaj diety pudełkowej. Dajemy taką możliwość, bo wiemy, że nic nie jest równe namacalnemu, własnemu doświadczeniu, według którego czynimy kolejne kroki, zgodne z nami samymi.

Zdecyduj się na skosztowanie produktów, składających się na wegetariański box, obfitujący w najlepsze dobra – bogactwo natury, lub inny, równie dobrze skomponowany skład pudełka, a gwarantujemy, że zostaniesz z nami na dłużej!

Cennik

5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.

Kaloryczność1200 kcal1500 kcal1800 kcal2000 kcal2500 kcal3000 kcal
Plan tygodniowy
(5 dni)
375 zł
(75 zł/dzień)
385 zł
(77 zł/dzień)
400 zł
(80 zł/dzień)
410 zł
(82 zł/dzień)
450 zł
(90 zł/dzień)
525 zł
(105 zł/dzień)