Dieta dla leniwych

Już od: 70.00 zł

Jesteś osobą mało aktywną? Chcesz coś zmienić, ograniczając przy tym wysiłek? Jeśli tak, to dieta dla leniwych jest idealna dla Ciebie!

Z pewnością chciałbyś ograniczyć swój wysiłek do minimum, a przy tym osiągnąć jak najbardziej zadowalające efekty. Zdrowe odżywianie na pewno przybliży Cię do założonych celów. Gotowanie nie musi wiązać się z czasem spędzonym w kuchni, ponieważ możemy skorzystać z diety pudełkowej dla leniwych. Gwarantuje ona 5 pysznych posiłków dziennie, które dostarczą Ci oprócz wrażeń smakowych niezbędnych witamin i minerałów. Każdy posiłek jest inny i dobrany do indywidualnych potrzeb.

Odpowiednia dieta i konsultacja z dietetykiem może zażegnać Twoje problemy!

Dieta dla leniwych – ile kcal?
Proponujemy kilka wariantów diety dla leniwych: 1200 kcal, 1500 kcal, 18000 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal. Jeżeli nadal zastanawiasz się, która dieta jest właśnie dla Ciebie – skontaktuj się z naszym dietetykiem, na pewno Ci pomoże.

Dodatkowo do szybkiego i wygodnego wyznaczenia własnego dziennego zapotrzebowania na kalorie przeznaczony jest kalkulator kalorii. Jest on wskaźnikiem podstawowej przemiany materii oraz pokazuje minimalne dzienne zapotrzebowanie energetyczne, które jest potrzebne do podtrzymania podstawowych procesów życiowych ciała w spoczynku.

Należy jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny, a wyniki podane przez kalkulator kalorii mają charakter orientacyjny i pomocniczy. Nie ma narzędzia, które zastąpi konsultacje ze specjalistą!

Zasady diety dla leniwych
Dieta dla leniwych wymaga od nas liczenia kalorii oraz bezwzględnego trzymania się jadłospisu. Kreuje ona kilka istotnych zmian, które nie są bolesne, jednak w dłuższej perspektywie czasu odmienią nasz styl odżywiania.

Sen kluczem do sukcesu podczas stosowania Diety dla leniwych
Dieta nie przynosi wystarczających efektów, jeśli nie będziemy się dobrze wysypiać. Sen jest niezbędny do odpowiedniego funkcjonowania oraz dobrego samopoczucia. Dodatkowo utrzymuje prawidłową masę ciała. Uzasadniono również, że osoby, które śpią krótko jedzą znacznie więcej od tych, które się wysypiają. Ośmiogodzinny sen powinien być dla nas codziennością.

Dieta dla leniwych

  • Wygoda – większość firm cateringowych oferuje możliwość zamawiania diety pudełkowej online. Czytelny program żywieniowy zamieszczony na stronie umożliwia wybór poszczególnych opcji z menu. A to wszystko bez wychodzenia z domu!
  • Oszczędność czasu – jest to jedna z głównych zalet cateringu dietetycznego. Doceniania jest przede wszystkim przez osoby zabiegane, pracujące do późna lub nielubiące gotować. Dieta pudełkowa ogranicza nasz czas spędzony na zakupach i gotowanie, przez co mamy więcej czasu na rozwój osobisty oraz prywatne sprawy. Dostawa posiłku w miejsce wyznaczone przez Ciebie to znaczna oszczędność czasu.
  • Brak umiejętności – dietetyczny catering przeznaczony jest także dla osób, które za bardzo nie potrafią gotować. Dlatego, zamiast się denerwować, wybierają wygodne rozwiązanie, jakim jest catering dietetyczny.
  • Anonimowość – znaczna część osób borykających się z problemem nadmiernej nadwagi lub innych schorzeń wymaga specjalistycznej diety. Najczęściej jednak wstydzą się oni mówić o swoich problemach. W konsekwencji czego nie skontaktują się z dietetykiem, a catering pudełkowy może być dla nich jedyną deską ratunku.
  • Regularność posiłków – większość osób chcących zrzucić zbędne kilogramy lub poprawić swoje odżywianie ma problemy z regularnością spożywania posiłków. Najczęściej przyczyną tego jest lenistwo, a kalorie nadrabiamy podczas kolacji co jest niezdrowe. Dietetyczny catering z dostawą zażegna ten problem i zapewni systematyczność w jedzeniu.

Cennik

5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.

Kaloryczność1200 kcal1500 kcal1800 kcal2000 kcal2500 kcal3000 kcal
Plan tygodniowy
(5 dni)
350 zł
(70 zł/dzień)
360 zł
(72 zł/dzień)
375 zł
(75 zł/dzień)
385 zł
(77 zł/dzień)
435 zł
(87 zł/dzień)
500 zł
(100 zł/dzień)