6 powodów, dla których warto wybrać catering dietetyczny

W dzisiejszych czasach wiele osób ma problem z trzymaniem odpowiedniej diety – jesteś jedną z nich? Fast foody, przetworzone jedzenie, pokusy na każdym rogu, a do tego ciągły brak czasu i… nagle okazuje się, że pojawiła się nadwaga albo wyniki krwi nie są takie, jakich byśmy sobie życzyli. Z pomocą przychodzi dieta pudełkowa!

Zbilansowana dieta to podstawa zdrowia

XXI wiek to wiek chorób cywilizacyjnych, a problemy z układem trawiennym czy krwionośnym stały się, niestety, normą. Pierwszym zaleceniem lekarzy jest z reguły zapanowanie nad dietą – żadnego śmieciowego jedzenia, zwiększenie ilości warzyw czy wzbogacenie posiłków w konkretne mikroskładniki. Catering dietetyczny dba o to za Ciebie!

Masz dość zastanawiania się co na obiad?

Spędzasz godziny na wyszukiwaniu zdrowych i smacznych przepisów. Niektóre wymagają za dużo czasu, inne za dużo składników, które później się zmarnują. Dieta pudełkowa Częstochowa sprawia, że ten problem znika z Twojej głowy, a Ty możesz zająć się ciekawszymi rzeczami. Pod Twoje drzwi przyjeżdża pięć pełnowartościowych posiłków – Tobie pozostaje tylko ich zjedzenie!

Pomoc w realizacji celów

Chcesz schudnąć? Przybrać na wadze? Rozbudować masę mięśniową? Osiągać lepsze wyniki w sporcie? Proszę bardzo! Odpowiednio zbilansowana dieta pudełkowa pozwoli Ci na realizację tych i innych celów. W cateringu dietetycznym GoodBoxFit zawsze masz możliwość rozmowy z dietetykiem, który pomoże Ci dobrać opcję, idealną dla Twoich potrzeb.

Oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy!

To, że dieta pudełkowa pomaga zaoszczędzić czas jest oczywiste – koniec ze staniem w kolejce przez pół godziny czy gotowaniem przez cały wieczór. Ale, zaraz, oszczędność pieniędzy? Tak! Jeśli chcesz, żeby Twoja dieta była zróżnicowana, musisz kupować całą masę produktów, dodatków i przypraw. Część z nich zdąży się popsuć, zanim je wykorzystasz!

Koniec z obliczaniem kaloryczności i makro

Tabelki z wykazem kalorii i makroskładników, ważenie każdego produktu, wieczne obliczanie i rozpisywanie. Ile można? No właśnie, catering dietetyczny rozwiązuje i ten problem – Twoja dieta będzie miała dokładnie taką kaloryczność i procent udziału makroskładników, jaki potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy się odchudzasz, czy jesteś w trakcie rozbudowy tkanki mięśniowej, nasz dietetyk opracowuje plany żywieniowe pod różne potrzeby. Tobie pozostaje tylko wybrać właściwy!