Agata Bartolewska

Agata Bartolewska

Cześć, nazywam się Agata Bartolewska jestem instruktorem zajęć fitness i rekreacji ruchowej od 2007r. Od najmłodszych lat towarzyszy mi sport, taniec i śpiew. Moim celem jest promocja ZDROWEGO I AKTYWNEGO STYLU ŻYCIA aby czuć się dobrze w swoim ciele.

Swoje doświadczenie z aktywnym stylem życia nabrałam będąc wieloletnim managerem fitness klubu, instruktorem zajęć fitness.

Obecnie jestem właścicielem Body Revolution Studio, w którym prowadzone są innowacyjne treningi EMS – Trening z użyciem elektrostymulacji mięśni, który w 25 min zastępuję do 2,5h ćwiczeń oraz tradycyjne treningi personalne i Pilates.

Daję motywację innym osobą by zrobiły kolejny krok, który zbliży ich do osiągnięcia wyznaczonego celu. Staram się zarażać pozytywną energią różne grupy ludzi, z którymi wybieram się na amatorskie zawody/ turnieje, które oprócz spalonych kalorii i sportowych emocji dostarczają nowych znajomości i integrują środowisko z danej dyscypliny i dają możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem ludziom z podobną pasją.

Swoim klientom powtarzam, że odpowiednio zbilansowaną dietę należy połączyć z aktywnością fizyczną a dzięki przestrzeganiu tych zasad nie tylko poprawią ogólne samopoczucie i kondycję, lecz także uniknąć rozwoju wielu chorób. Gorąco polecam catering dietetyczny GOOD BOX

Zapraszam do wspólnych treningów.